Kontakt och press

 

 

Utgivning
För frågor gällande manus, lektörsläsningar och sociala medier.

sandra_gustafsson_hoi.jpg

 

Sandra Gustafsson, förlagsredaktör
sandra.gustafsson@hoi.se

Hoi Förlag
Johannesgränd 2
111 30 Stockholm

Produktion

 

Carola Rääf, förläggare
carola@hoi.se

Julia Nilsson, e-böcker
julia@hoi.se

Hoi Förlag
E-commerce Park
Industrigatan 83
252 32 Helsingborg

Marknad

Susanne Ahlenius, ledning
susanne@hoi.se

 

 

Anitha Antonopoulos, marknads- och ekonomisassistent
anitha@hoi.se

Hoi Förlag
Johannesgränd 2
111 30 Stockholm

Ekonomi
För kontakt: ekonomi@hoi.se
Faktura skickas som PDF till: faktura@hoi.se

Vill du ha pressbilder på författare och böcker?
Här hittar du högupplösta bilder på alla författare och deras böcker.
Bilderna är fria att publicera i samband med artiklar om författarna och/eller deras böcker. Kom ihåg att ange fotografens namn vid publicering av bild.
Hittar du inte vad du söker? Kontakta marknad@hoi.se

Vill du ha recensionsexemplar av våra böcker?
Kontakta info@hoi.se och berätta vilken tidning/blogg/media du skriver för och vilka titlar du är intresserad av samt dina kontaktuppgifter.

Vill du komma i kontakt med någon av våra författare?
Kontakta info@hoi.se och berätta vem du vill nå.

Förlagets pressmeddelanden finns hos Cision, prenumerera gärna på vårt pressrum.

Gilla oss på Facebook
Följ oss på Instagram
Följ oss på Twitter

Lars Rambe
VD och grundare av Hoi Förlag
lars@hoi.se

 

Hoi Förlag
Johannesgränd 2
111 30 Stockholm

Hoi Media AB
Sölve Dahlgren
Grundare av Hoi Förlag och VD Hoi Media AB
solve@hoi.se

 

Hoi Förlag
E-commerce Park
Industrigatan 83
252 32 Helsingborg

Hoi Förlag AB
Orgnr: 556822-6293
BG: 696-1536
Postadress: Box 1018, 251 10 Helsingborg
Besöksadress Helsingborg: E-commerce Park, Industrigatan 83, 252 32 Helsingborg
Besöksadress Stockholm: Johannesgränd 2, bv, 111 30 Stockholm
www.hoi.se
info@hoi.se